تبلیغات
مرکزمهندسی پزشکی شیراز - بازدید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و هیات رئیسه از دفتر جامعه مهندسی پزشکی شیراز
آشنایی با ما
با سلام ( خوش آمدید )

این سایت در جهت معرفی علوم نوین بین رشته ای از جمله مهندسی پزشکی ، مهندسی هسته ای و پرتو پزشکی ، مهندسی برق و الکترونیک و رباتیک و کاربردهای آن در جهت کمک به مهندسان ، پزشکان ، دانشجویان عزیز و سایر علاقمندان در سرتاسر کشور عزیزمان به ویژه همه دانشجویان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1391 شروع به فعالیت کرد. همچنین این وبسایت با همکاری مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت ارتقا سطح علمی و دست یابی راحت دوستان به مقالات علمی مهندسی پزشکی و همچنین مکانی برای تبادل نظرات و پیشنهادات دانشجویان در سراسر کشور فعالیت میکند. بدیهی است که مطالب و نظرات ارزشمند شما عزیزان ما را در این امر یاری خواهد کرد.

تدریس خصوصی کلیه دروس مهندسی برق و مهندسی پزشکی و انجام پروژه های پژوهشی و دانشجویی

shirazbme@sums.ac.ir
shiraz.bme@gmail.com

باتشکر مدیریت سایت (کارشناس ارشد مهندسی پزشکی-بیوالکتریک دانشگاه شیراز)
موضوعات
برگه ها
جستجو در وبلاگ
تاریخ: سه شنبه 26 شهریور 1392 06:20 ق.ظ

بسمه تعالی 

صبح پنجشنبه مورخ 21/6/1392 ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز جناب آقای دکتر ایمانیه  به همراه هیات رئیسه محترم و همچنین رئیس محترم اداره کل تجهیزات پزشکی جناب آقای دکتر هاشمی ،سرپرست محترم مرکز رشد تجهیزات پزشکی  و تیم همراه از دفتر جامعه مهندسی پزشکی شیراز بازدید و از روند فعالیت ها و اهداف این مرکز مطلع شدند.  طی این بازدید تیم مدیریتی جامعه مهندسی پزشکی شیراز گزارش اقدامات خود را عرضه داشت که با جلب توجه بازدیدکنندگان وتبریک ریاست محترم دانشگاه وبا هماهنگی برای قرار دیدار و گزارش تکمیلی بعدی ادامه یافت.

جامعه مهندسی پزشکی شیراز

 

جامعه مهندسی پزشکی شیراز به عنوان یک مرکز فرا دانشگاهی برای حمایت از کلیه دانشجویان، فارغ التحصیلان و متخصصان و علاقمندان حوزه مهندسی و پزشکی در استان فارس و جنوب کشورازسال 1390 شروع به فعالیت کرد و با بیش از 1000 عضو از سراسر دانشگاهها و مراکز درمانی و صنعتی استان و حتی استان های مجاور با اهداف آموزشی ، پژوهشی و فنی ، به صورت حضوری و دریافت مدارک مراحل ثبت کشوری را طی میکند، تا  بتواند امتیازات بیشتری را برای اعضا  محترم فراهم آورد.

 جامعه مهندسی پزشکی شیراز

ضمن تشکر از همکاری اعضاء فعلی همچنین از کلیه دانشجویان ، متخصصان و علاقمندان به حوزه های نوین مهندسی و پزشکی جهت پیشرفت بهتر و بیشتر از سراسر استان و کشور دعوت بعمل میآید . ما با شما کامل تر خواهیم شد.

جامعه مهندسی پزشکی شیراز

تازه ترین مطالب
لینکدونی
ابزارک ها
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*

.

*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* PRchecker.info -----------

  • به کدام مطالب حوزه مهندسی و پزشکی بیشتر علاقمندید؟